Prosinec 2011

27.12.2011

27. prosince 2011 v 21:27 | ený :) |  potraviny a vše co spapkám
ahojte kočky, tak dneska to opět nebylo nějaký slavný:

snídaně (7:00): chleba s margarýnem + 2 pl šunky + 1/4 hermelínu + 0,1l kafe
svačina (10:30) : kebab
oběd (14:30) rýže + masová směs
večeře (18:00) 1 nožička kuřete + 1 pl chleba

navíc: cukroví :( ale míň jak včera ;)
pití: 0,5l čaje, 0,5l vody 0,2l pomerančového džusu

edit: nic moc - tu večeři jsem měla jen tak ze zvyku - vůbec jsem nepotřebovala jíst a co já? no jdu se nažrat :(

CVIČENÍ: dnes jsem asi hodinku věnovala pohybu a posilování /ruce, zadek, břicho/ - ke konci napíšu velký článek s mím týdením posilováním - SNAŽÍM SE

THIN PRO TO ABYCH VYDRŽELA SE HÝBAT A ZÍTRA KONEČNĚ MÍŇ JÍST:

26.12.2011

26. prosince 2011 v 10:17 | ený :) |  potraviny a vše co spapkám
nazdárek kočandy moje hubnoucí :)

musím se přiznat - pěkně žeru :( ... ale zase na druhou stranu jsem se dala trochu víc na cvičení než v posledních dnech :)

dnes jídlo:

snídaně: banán
oběd: nožička kachny + 1 knedlík + 1žlíce zelí
svačina: nic
večeře: nic

navíc: cukroví a ještě si povolím 2 chlebíčky - je to zlo ty návštěvy.. ale proto jsem se rozhodla vynechat svačinu i večeři protože se budu zase cpát a kalorie doženu takto..

Vánoce 2011

23. prosince 2011 v 21:43 | ený :) |  články a tipy :)
ahojte kočky moje :)
Ozývám se Vám že ještě žiju.. :):) jsem tu pořád s vámi.

Také chci popřát krásné prožití Vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce.:)

Dlouho sjem se vám sem neozvala - nebyl čas a nějak jsem nebyla ani schopná jíst trochu dietně nebo nejíst vůbec.... mám troch stresy tím pádem se objevuje v jídelníčku víc sladkýho a na večeři se většinou nejedná o nějakou tu zeleninku ale o pořádný krajíc chleba :( a někdy ani né jeden

Moje váha: 53,5 kg - tudíž nijak nevzrostla
Moje pocity: Připadám si tak o 10kg těžší - připadá mi že mi roste nějak břicho - nevím kde se mi ta váha ubývá když mi to roste na břiše.. Jenže je teď zkouškový a období vánoc a to nejsem schopná se prostě hlídat, ale nebojte trochu začnu

Můj den s jídlem: kočky nebojte stále si držím snídaně s jogurtem a vločkama, ale jinak mě to trochu nevychází - no změnili se akorát ty večeře a ty se pokusím vrátit co nejdřív do normálu - tedy spíš až po Novým roce, protože jsem teď na prázdniny doma a nemůžu si tu jen tak říct "tak nic dnes si dám na večeři dušenou mrkev nebo mandariknu, nebo okurku" :)

Můj pohyb: jo sliby sliby sliby... :D ale fakt na to není čas, ale já si ho udělám, sama si připadám že přicházím o sílu, a svaly? ty se mi někam asi vypařily - no asi proto nemám žádnou změnu ve váze i když si připadám širší - prostě mi ochablo svalstvo ... ale zase - po Vánocích to příjde!! :D - ale to už fakt! musím si mezi učením udělat na tohle čas, aspoň půl hoďky denně;)

Moje škola: holky blíží se zkoušky, hrůza a děs, mám z toho trochu obavy, ... ale já to zvládnu, takže moje plány jsou akorát ty že sedím a učím se, a když nesedím tak ležím a učím se... nebo zase sedím u ledinčky.-.. :D

Moje zdraví: momentálně jsem krapet indisponovaná - beru ATB - no ideální čas - ale na silvestra už naštěstí pít můžu (to budde zase kalorií , ale co, jsou vánoce a novej rok a pak to zase všechno zhodím)
dále trpím bolestma zad - z toho pos... učení:(

Doufám: že na vás budu mít v novým roce víc času - ale já si ho jistě udělám - budu vám sem občas házet nějaký to info :)

Na závěr: